Барвники групи Areal

ТОВ «Компанія Легіон» пропонує нове унікальне рішення для сільськогосподарського сектору – барвники групи AREAL. Це високоефективні фарбувальні системи різних кольорів призначені не лише для фарбування посівного матеріалу численних культур, а й для маркування «батьківських» ліній, гібридів і сортів. Застосування барвників AREAL дає можливість отримувати якісні пофарбовані плівки, здатні утримувати засоби захисту рослин, що застосовуються при обробці посівного матеріалу.

Зручність використання барвників групи AREAL полягає в їх стійкості та сумісності з різними засобами захисту рослин. Барвники групи AREAL містять:

речовини, які зміцнюють оболонку при дражуванні насіння;

мікроприлипачі, що дозволяють без збільшення кількості рідкої фази фарбувати великі обсяги посівного матеріалу. Це, своєю чергою, виключає додаткове просушування після фарбування, а також злипання і злежування упакованого посівного матеріалу при зберіганні. Структура мікроприлипачів, що застосовуються у барвниках групи AREAL, дозволяє виключити нерівномірність розподілу протруйника у фарбувальній системі та, як наслідок, у плівках на поверхні насіння.

Надтонка плівка на поверхні насіння має високий ступінь ковзання, що виключає «залягання» посівного матеріалу в посівних агрегатах, а також запилювання при роботі із посівним матеріалом. Поряд з високою міцністю і покривною здатністю плівка барвника має водо- і вологопроникність. Незмінність енергії росту, при використанні барвників групи AREAL, обумовлено застосуванням при виробництві сировини природного походження, а саме модифікованих полісахаридів різних груп у визначеному співвідношенні. Така технологія дозволяє отримувати високоефективне зв’язування з високим ступенем розподілу барвника в забарвленому об’ємі, повністю розкриває інтенсивність кольору й дає можливість отримувати високу обривчастість у надтонких плівках.


Рекомендовані норми витрат

БарвникКультура, яку потрібно пофарбувати

Витрата барвника, кг / т

забарвлюваного зерна

Приклад складу для фарбування 1 т зерна
AREAL – RS7
кукурудза
1,2 ÷ 2

Протруйник Maxim XL (чевоний) — 1 л

AREAL – RS7 – 1,6 кг

вода – 7,4 л

AREAL – RS18
кукурудза
1,2 ÷ 2

Протруйник Maxim XL (чевоний) — 1 л

AREAL –RS7 – 1,6 кг

вода – 7,4 л

AREAL – BS185
соняшник
4,5 ÷ 6

Протруйник Maxim XL (безколірний) — 6 л

AREAL –BS185 – 6 кг

Вода – 8 л

Норми витрати барвників наведені, як рекомендовані та можуть змінюватися споживачем в залежності від умов застосування та обладнання. При низьких температурах забарвлювач рекомендовано готувати на воді t 35-45°С.